Ověřená firma ifirmy.cz MINAM servis a.s.
Vstup do prostorů společnosti MINAM servis a.s. je umožněn při dodržení hygienických předpisů s ohledem na současnou COVID-19 situaci.
Více informací ZDE.
+420 724 153 084

Speciální nástavby TRILETY

Speciální zákaznická řešení – nabízíme ve spolupráci s Trilety také výrobu speciálních nástaveb podle zadání zákazníků. Individuální přístup ke konkrétním požadavkům, bohaté zkušenosti v oblasti konstrukčních řešení pro čištění a trvající zájem o značku zaručují zákazníkům vysokou úroveň a účinnost strojů vyrobených firmou Trilety. V historii značky lze nalézt řadu úspěšně realizovaných zákaznických projektů, které našli uplatnění v praxi a některé se stali inspirací pro další uživatele.
Speciální nástavby TRILETY jde například o speciální mycí stroje pro mytí tunelů, protihlukových zdí, vysokotlaké čistící nástavby určené pro čištění sportovišť, nástavby pro čištění kolejišť pro drážní vozidla, nástavby pro „bezobslužné“ vysávání odpadních košů apod.
Konstrukční tým výrobce  je vždy připraven pružně reagovat i na nestandardní a originální požadavky zákazníků a nabídnout odpovídající výrobek za přijatelnou cenu.