Ověřená firma ifirmy.cz MINAM servis a.s.
Vstup do prostorů společnosti MINAM servis a.s. je umožněn při dodržení hygienických předpisů s ohledem na současnou COVID-19 situaci.
Více informací ZDE.
+420 724 153 084

Servis komunálních vozidel Multicar M26

Vozidlo kategorie N1

jedná se o sériově vyrobené vozidlo ve Spolkové republice Německo (SRN), které již není vyráběno a dodáváno na trh.

Z těchto důvodů  u vozidel Multicar M26 provádíme servisopravy nebo celkové opravy dle přání zákazníka.

Osobní návštěva servisního technika  přímo u zákazníka, telefonní konzultace  opravy či údržby komunální techniky Multicar  s vypracováním cenového návrhu.

Vozidlo Multicar M26 je ve většině případů vybaveno kompletní hydraulikou a čelní rychloupínací deskou pro přídavné zařízení např.: sypač, radlice, přední zametací kartáč apod..

Dvoumístná kabina pro přepravu dvou osob, řízení s hydraulickým posilovačem, pohon 4×2 nebo pohon 4×4 umožňuje práci s nástavbami v kopcovitém terénu a zimním období popř. v těžkém terénu.

Třístranný sklápěč s výkonným mailerem, vyšší užitečná hmotnost 2,9 t, výkon motoru 78 kW, rychlost vozidla 90 km/h tato rychlost je výhodná při přepravě materiálu po obci i mimo obec.

Na komunální vozidlo Multicar M26 je možnost použití až 50 nástaveb pro zimní i letní údržbu, možnost montáže tažného zařízení ( čep nebo koule ) pro přívěsný vozík , štěpkovač apod..

Široký sortiment náhradních dílů pro vozidlo Multicar M26 naleznete na našem E-shopu.