Ověřená firma ifirmy.cz MINAM servis a.s.
+420 724 153 084

HAKO Citymaster 1250

Hako Citymaster 1250

HAKO Citymaster 1250 všestranný pomocník pro čisté a zelené město či vesnici.

Efektivní nasazení vozidla Hako Citymaster 1250  pomocí dokonale zvoleného příslušenství vykonáte veškerou práci rychle, pohodlně a ekologicky – certifikát PM10***.

Zametací vozidlo  Hako Citymaster 1250 dosahuje výborných výsledků díky své velikosti, nastavitelným kartáčům a silnému sacímu výkonu si poradí se všemi nečistotami.

Zásobník na nečistoty o objemu 1 m3.

V místech, kde se drží odolná špína nebo prach využijete Hako Citymaster 1250 přední nástavbu na mokré čistění, dokáže efektivně a spolehlivě odstraňovat i olejové skvrny.

Víceúčelové vozidlo Hako Citymaster 1250 pro zimní údržbu k zajištění bezpečných a schůdných cest, chodníků a pěších zón za pomoci nástaveb pro úklid sněhu předním odmetacím kartáčem, pluhem nebo frézou, sypač nebo solanka.

Hako-Citymaster 1250 po sobě zanechá nejen čisté město, vesnici, ale i pořádek ve Vašem rozpočtu. Pomocí dokonale zvoleného příslušenství  vykonáte s tímto vozidlem veškerou práci rychle, pohodlně a ekologicky,.

Ovládání stroje Hako Citymaster 1250 je intuitivní, řidič si s ničím nemusí lámat hlavu.

Hako Citymaster 1250  se naučí obsluhovat rychle, a tak se může soustředit na to podstatné – bezchybné provedení své práce.

K vozidlům Hako Citymaster  nabízíme náhradní díly více naleznete na eshop multicarmorava

Máte zájem o více informací o tomto produktu?   

Chcete produkt předvést?     

Zajímají vás možnosti financování?