Ověřená firma ifirmy.cz MINAM servis a.s.
+420 724 153 084

Vozidlo Multicar M30 FUMO

Multicar M30 Fumo

Vozidlo Multicar  M30 FUMO

kategorie N1

V současné době již nelze zakoupit nový stroj, výroba byla ukončena.

Poskytujeme servis, prodej vozidel a náhradních dílů Multicar.

Nabízíme k prodeji starší vozidla Multicar M30 FUMO po celkové opravě.

Vozidlo Multicar M30 FUMO může být  vybaveno kompletní hydraulikou a čelní rychloupínací deskou pro přídavné zařízení např.: sypač, radlice, přední zametací kartáč apod..

Dvoumístná  kabina Multicar M30 FUMO  v provedení plast pro přepravu dvou osob, pohon 4×2 nebo pohon 4×4 umožňuje práci s nástavbami v kopcovitém terénu a zimním období popř. v těžkém terénu.

Třístranný sklápěč s výkonným mailerem,  rychlost vozidla Multicar M30 FUMO 110 km/h tato rychlost je výhodná při přepravě materiálu po obci i mimo obec.

Na komunální vozidlo Multicar  M30 FUMO  je možnost použití  až 80 druhů nástaveb pro zimní i letní údržbu, možnost montáže tažného zařízení ( čep nebo koule ) pro přívěsný vozík , štěpkovač apod..

K vozidlům Multicar M30 FUMO zajišťujeme široký sortiment náhradních dílů více naleznete na eshop multicarmorava

Korba vozidla Multicar M30 FUMO
Korba vozidla Multicar M30 FUMO
Korba vozidla Multicar M30 FUMO nabízíme nové korby pro Vaše vozidla Multicar M30 FUMO i samostatně jednotlivé díly korby podlaha korby, bočnice krátká, bočnice dlouhá
Zobrazit více informací
Multicar M30 FUMO Doka
Multicar M30 FUMO Doka řešení pro ty, kteří potřebují společně přepravit až 5 osob na pracoviště Nabízíme k prodeji starší vozidla po celkové opravě .
Zobrazit více informací