Ověřená firma ifirmy.cz MINAM servis a.s.
Vstup do prostorů společnosti MINAM servis a.s. je umožněn při dodržení hygienických předpisů s ohledem na současnou COVID-19 situaci.
Více informací ZDE.
+420 724 153 084

TIMAN svahová sekačka na dálkové ovládání

TIMAN RC 1000

Timan svahová sekačka na dálkové ovládání

Mezi největší přednosti stroje patří jeho nízko položené těžiště, výška, váha a šíře záběru. Těžiště je pouhých 20 cm nad zemí.  Další předností je veliká svahová dostupnost až 50 stupňů. Díky všem těmto parametrům se stroj dostane do hůře dostupných míst, například pod stromy nebo pod fotovoltaické články solárních elektráren.

Posun stroje zajištují dva gumové pásy , oba pásy jsou nezávisle zavěšené, což znamená, že celá jednotka má trvalý kontakt s povrchem na 4 bodech, a to i na nerovném terénu. Velkou předností stroje je účinný systém cepového sečení s možností snadné a nenákladné výměny nožů. Tento systém sečení navíc zajišťuje vysoký stupeň ochrany pohonné jednotky. K výměně cepových nožů nebo k provádění jiných údržbových prací lze sekačku uvést do servisní polohy, která poskytuje vynikající pracovní podmínky.

Máte zájem o více informací o tomto produktu?   

Chcete produkt předvést?     

Zajímají vás možnosti financování?

TIMAN RC 751
Timan RC 751 rádiem řízená sekačka
Timan RC 751 rádiem řízená cepová svahová mulčovací sekačka mezi její největší přednosti patří nízko položené těžiště pouhých 20 cm nad zemí
Zobrazit více informací
TIMAN RC 1000
Timan RC 1000 rádiem řízená sekačka
Timan RC 1000 rádiem řízená cepová svahová mulčovací sekačka mezi její největší přednosti patří  nízko položené těžiště je pouhých 20 cm nad zemí
Zobrazit více informací