Ověřená firma ifirmy.cz MINAM servis a.s.
Vstup do prostorů společnosti MINAM servis a.s. je umožněn při dodržení hygienických předpisů s ohledem na současnou COVID-19 situaci.
Více informací ZDE.
+420 724 153 084

HAKO 650

Hako Citymaster 650

HAKO Citymaster 650

profesionální, výkonné a mnohostranné nosné vozidlo – zametací stroj HAKO Citymaster 650 nosič nástaveb letní a zimní údržby.

Universální zásobník z vysoce pevného hliníku je používán jak při zametání nebo sekání trávy, ale také jako další nádrž na vodu 600 l.

Díky zlamovacímu, stabilnímu podvozku, je možné optimálně manévrovat v těsných prostorách. Poloměr otáčení je 1,39 m.

Velkorysé prosklení bezpečností jednomístné kabiny ROPS je zárukou dobrého výhledu na všechny strany a oblasti pracovního prostoru.

Hlavní vlastností nosiče HAKO Citymaster 650 je jeho univerzálnost, rychloupínací trojúhelník umožňuje jednoduchou výměnu nástaveb.

Nástavby na záď se upevňují na výměnný rám, které je za pomoci vozíku demontovat velice snadno.

HAKO Citymaster 650 zjednodušuje péči o zeleň je v kombinaci s různými sekačkami, zásobníky na trávu nebo příkopovými sekačkami variabilně použitelný.

Universální zásobník HAKO Citymaster 650 může být také využívá v kombinaci sekání – vysávání trávníku.

HAKO Citymaster 650 je vybaven také pro nasazení v zimě. S příslušnou výbavou z bohaté palety příslušenství je univerzální a celoročně použitelný.

Také platí, že se plně využije jeho ovladatelnost a jednoduchá obsluha. HAKO Citymaster 650 k životnímu prostředí, výkon musí být vidět a ne slyšet.

K vozidlům Hako Citymaster  nabízíme náhradní díly více naleznete na eshop multicarmorava

Máte zájem o více informací o tomto produktu?   

Chcete produkt předvést?     

Zajímají vás možnosti financování?